Największe europejskie targi minerałów – Munich Show – październik 2017

Munich Show – Mineralientage München organizowane od ponad 50 lat, najważniejsze europejskie targi minerałów, skamieniałości, kamieni szlachetnych i biżuterii.

Cztery światy Monachium Show – Mineralientage München zostały wyraźnie i odpowiednio oddzielone. Ale mają jedną wspólną cechę: chodzi o piękne kamienie.

the Munich Show – Mineralientage München

“Mineralworld” to wiodące europejskie targi branży mineralogicznej. Eksperci, kolekcjonerzy i hobbyści ze wszystkich kontynentów zbierają się tutaj, aby podziwiać i kupować te niezwykłe i rzadkie skarby natury.

“Gemworld” to część dotycząca biżuterii i kamieni szlachetnych, od surowego kamienia, poprzez cięcie kamieni szlachetnych, po doskonałą biżuterię.

„Fossiworld” dla naukowców, kolekcjonerów i dealerów jest jednym z najważniejszych europejskich wydarzeń związanych ze skamieniałościami. Znaczenie naukowe skamieniałości, wielka kolekcjonerska pasja i aktywny trading są łączone na targach w absolutnie wyjątkowy sposób

“Stoneworld” to platforma wyrafinowanych akcesoriów, estetyki pokojowej i odnowy biologicznej z kamieniami. To doskonała okazja do wyszukiwania i odkrywania małych przyjemności codziennych oraz prezentów na każdą okazję.


  • Nazwa: Munich Show – Mineralientage München
  • Data:  2017-10-27 do 2017-10-29
  • Miejsce wydarzenia: Messe München
  • Adres: Messegelände, 81823 München, Niemcy
  • Oficjalny URL: munichshow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest