Zabawa i pieniądze

To szansa na dobrą zabawę. To także szansa na bardzo duże pieniądze. To także trochę adrenaliny. To… No właśnie, co to takiego?

Mini lotto

Najpewniejsze jest to, że mowa właśnie o mini lotto. Jest to jedna z wielu gier, z jakich możemy skorzystać. Zasady są proste i podobne do pozostałych gier z tej serii. Kupujemy odpowiedni blankiet. Wypełniamy go. Tutaj mamy za zadanie wybrać pięć liczb. Mieszczą się one w przedziale od jednego do czterdziestu dwóch. Zaznaczamy. Potem sprzedawca wydaje nam druk z liczbami. Za zakład musimy zapłacić, ale jest to symboliczna kwota. Potem czekamy na to, co udało nam się zrobić i weryfikujemy nasze wybory.

Losowanie

Następnie odbywa się losowanie. Mini lotto wyniki są właśnie wtedy ujawniane. Losowanie odbywa się codziennie. Czas oczekiwania na potencjalną wygraną nie jest więc zbyt długi. Warto pamiętać, że maszyna losująca wyrzuca odpowiednie liczby losowo. Przyda nam się więc sporo szczęścia.
Kwoty jakie możemy uzyskać są naprawdę duże. Sięgają nawet ponad kilkaset tysięcy złotych. Jest więc o co grać. Być może wpadnie nam do kieszeni duża ilość gotówki.

 

Możesz również polubić…